Jesteś tutaj: Start / 2018/2019 / Kwiecień 2019 r.

Kwiecień 2019 r.

4 kwietnia 2019
  • Dnia 3 i 10 kwietnia zapraszamy nasze przedszkolaki na spotkanie z panią bibliotekarką.
  • Dnia 12 kwietnia z okazji Dnia Czekolady przedszkolaki mogą przynieść do przedszkola swoje zabawki.
  • W dniu 16 kwietnia wszystkie przedszkolaki wezmą udział w warsztatach plastycznych, na których każde dziecko będzie miało możliwość wykonania własnej pisanki.
  • W dniu 17 kwietnia grupa II, a 18 kwietnia - grupa IV wyjeżdżają o godzinie 9.20 do Muzeum Miasta Jaworzna na warsztaty n/t historii herbu naszego miasta. Śniadanie w tych dniach dla dzieci z wymienionych grup będzie wcześniej niż zwykle (o godz. 8.30). Bardzo prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci. Dzieci wrócą na obiad, więc nie potrzebują żadnych dodatkowych przekąsek na ten dzień.
    Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD NAS WYJAZD GR. II NA WYCIECZKĘ DO MUZEUM ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA 18 MAJA.
  • 24 kwietnia zapraszamy na kolejny koncert z cyklu "Mała Filharmonia". Tym razem pt. "Żywiołowa muzyka bałkańskiego regionu z udziałem skrzypiec i akordeonu".
  • W dniu 25 kwietnia wszystkie przedszkolaki wyruszą na ulice naszego osiedla na happening ekologiczno - zdrowotny pod hasłem "Dbam o moje najbliższe otoczenie". Bardzo prosimy rodziców o przygotowanie dla dzieci przebrania, opasek lub transparentów związanych z tematem.
  • Przypominamy, że część dzieci z grup starszych w ramach Kółka Sportowego w każdy piątek wychodzą na salę gimnastyczną do szkoły ekonomicznej na osiedlu Stałym. Dzieci powinny mieć tego dnia plecaki, obuwie zmienne, strój gimnastyczny oraz wodę do picia.

Data utworzenia:2019-04-04
Data publikacji:2019-04-04