Jesteś tutaj: Start / 2018/2019 / Czerwiec 2019 r.

Czerwiec 2019 r.

3 czerwca 2019
  • Dnia 3 czerwca przedszkolaki wyjeżdżają do Multikina w Jaworznie. Młodsze dzieci będą oglądać bajkę pt. "Psi Patrol - Kosmopieski", a starsze zobaczą bajkę pt. "Paskudy".
  • 4 czerwca nasze przedszkole odwiedzą strażacy.
  • Dnia 5 czerwca odbędzie się Dzień sportu.
  • Dzień 6 czerwca jest dniem zabawki w naszym przedszkolu, dzieci mogą przynieść swoje zabawki domowe. Tego dnia dzieci z grupy IV wybierają się na lekcję pokazową w szkole podstawowej.
  • W piątek 7 czerwca odwiedzi nasze przedszkole pani bibliotekarka. Jeśli pogoda pozwoli, będzie czytac bajki na kocu w ogrodzie.
  • W dniu 13 czerwca do naszego przedszkola przyjedzie przenośne planterium "Orbitek". Będzie wyświetlany film edukacyjny pt. "Życie drzew".
  • UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA STARSZAKÓW ODBĘDZIE SIĘ:
    • GRUPA II - 11 czerwca o godzinie 10.30
    • GRUPA IV - 14 czerwca o godzinie 10.00
  • W czerwcu grupy III i IV wybierają się na lekcję biblioteczną w Bibliotece Miejskiej na naszym osiedlu. Grupa III - 17.06.2019r, a grupa IV - 28.06.2019 r.
  • Dnia 17 czerwca dzieci będą uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Jaworznie. To drugie w tym roku szkolnym zajęcia tego typu, tym razem pt. "Bezpieczne wakacje".
  • Ostatni koncert  z cyklu Mała Filharmonia odbędzie się 19 czerwca. Spotkanie będzie pt. "W Italii pełnej słońca dźwięków z puzonu nie ma końca".

Data utworzenia:2019-06-03
Data publikacji:2019-06-03