Jesteś tutaj: Start / 2019/2020 / WRZESIEŃ 2019

WRZESIEŃ 2019

5 września 2019
  • Zapraszamy dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie plastycznym "Jesienne cyferki". Zachecamy rodziców do wspólnej twórczości wraz z dziećmi. Należy wykonać jesienną cyferkę z wykorzystaniem materiału przyrodniczego. Prosimy o dostarczenie prac do 15 listopada (czwartek). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 listopada.
  • Dnia 23 września zapraszamy dzieci na zajęcia integracyjne z okazji powitania nowej pory roku  - JESIENI. Prosimy rodziców o ubranie dzieci na pomarańczowo.
  •  Dnia 20 września będziemy świętować Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pod hasłem "Dzień szalonej Fryzury". Prosimy rodziców o jakieś nietypowe uczesanie swoich pociech.
  • Dnia 16 września (poniedziałek) zapraszamy nasze przedszkolaki na wspólne zabawy z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to dzień KREATYWNOŚCI, ODWAGI I DZIAŁANIA.

Data utworzenia:2019-09-05
Data publikacji:2019-09-05