PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2019 R.

4 listopada 2019
  • Wizyta pani bibliotekarki w październiku zaplanowana jest na 16 i 18.10.
  • Pasowanie na starszaka odbędzie się 29.10 br o godzinie 10.30. Nauczcyielki oraz dzieci z grupy IV serdecznie Rodziców zapraszają.
  • Dnia 11.10 nasze przedszkole odwiedzi pani policjantka KMP w Jaworznie i poprowadzi zajęcia dla dzieci na temat bezpieczeństwa na ulicy i w kontaktach z nieznajomymi.
  • 16.10 br dzieci z grupy IV wezmą udział w Akademii Bezpieczeństwa, czyli warsztatach organizowanych przez miasto przy udziale strażaków, policjantów i ratowników medycznych.
  • Kolejne spotkania z panią z biblioteki w miesiącu listopadzie są zaplanowane na dzień 20 i 22 listopad.
  • Dnia 8 listopada zapraszamy nasze przedszkolaki na biesiadę patriotyczną z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Obchody święta Niepodległej zakończymy odśpiewaniem 4 zwrotek hymnu Polski o godzinie 11.11. Prosim, aby dzieci w tym dniu były ubrane w barwy narodowe, mile widziany strój regionalny, małe flagi lub biało-czerwone kotyliony.

Data utworzenia:2019-11-04
Data publikacji:2019-11-04