Jesteś tutaj: Start / 2018/2019 / Październik 2018

18 września 2018
  • Dnia 3 października przedszkolaki oficjalnie będą witać nową porę roku - jesień. Uroczystość odbędzie się pod hasłem "Dożynki w przedszkolu".
  • Dnia 4 października nasze przedszkole odwiedzi pani policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Będzie prowadzić zajęcia edukacyjne pt. "Przedszkolak w ruchu ulicznym".
  • Dnia 12 października dzieci z grupy II i IV wyjeżdżają na wycieczkę do Radzionkowa. Będą zwiedzać Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek. Śniadanie tego dnia (dla dzieci biorących udział w wyjeździe) będzie o godzinie 7.15. Planowana godzina wyjazdu to 7.50, a powrót do przedszkola - około godziny 12.30.
  • Dnia 15 października  o godzinie 10.00 zapraszamy rodziców dzieci z grupy II i IV na uroczystość pasowania na średniaka i starszaka.
  • Dnia 17 października odbędzie się drugi warsztat muzyczny pt. "W austriackim pałacu i na niemieckim dworze trąbka donośnymi dźwiękami zagrać może".
  • Dnia 22 października odwiedzi nasze przedszkole kapela góralska. Zagrają specjalnie dla naszych przedszkolaków koncert na góralską nutę.

Data utworzenia:2018-09-18
Data publikacji:2018-09-18