Jesteś tutaj: Start / 2018/2019 / Listopad 2018 r.

Listopad 2018 r.

24 października 2018
  • Dnia 7 i 21 listopada odwiedzi nas pani bibliotekarka i będzie czytać książki dla dzieci w każdej grupie przedszkolnej.
  • Dnia 9 listopada przedszkolaki wezmą udział w biesiadzie patriotycznej pod hasłem "100-lecie niepodległości. Pokaż radość, Przedszkolaku!" w ramach projektu edukacyjnego "Mały miś w świecie wielkiej literatury". Również tego dnia o godzinie 11.11 przyłączymy się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w śpiewaniu 4-zwrotkowego hymnu Polski. Prosimy, aby tego dnia dzieci ubrane były w barwy narodowe. Mile widziane stroje ludowe.
  • 14 listopada zapraszamy na trzeci koncert edukacyjny pt. "Wracamy do Polski, którą kompozytorzy bardzo kochali i o niej w swojej muzyce opowiadali".
  • 23 listopada z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci mogą przynieść swoją ulubioną zabawkę do przedszkola.

Data utworzenia:2018-10-24
Data publikacji:2018-10-24