GAZETKA

Dla przedszkolaków i ich rodziców co dwa miesiące jest redagowana gazetka, która ukazuje się tylko w wersji elektronicznej.

Gazetka zawiera teksty kilku wierszyków i piosenek , których dzieci  będą się uczyły.

ZOBACZ, CO ZAWIERA NASZA GAZETKA:

Witamy serdecznie wszystkich Czytelników przedszkolnej gazetki w Nowym Roku! Przed nami kolejne miesiące, które zapowiadają zimową pogodę i jednocześnie karnawałowy nastrój. Wszystkim Przyjaciołom naszego przedszkola życzymy fantastycznych zabaw karnawałowych i śniegowych bałwanków aż do nieba!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i wszystkim Przyjaciołom przedszkola za owocną współpracę w minionym roku 2009 i zachęcamy do ciągłego kontaktu z nami.

PRZEDSZKOLNE INFORMACJE:

Przypominamy Państwu, iż od 01 stycznia 2010 roku zmienił się numer konta, na które należy dokonywać opłat za przedszkole.

UWAGA RODZICE DZIECI Z ROCZNIKA 2004!

Zgodnie z założeniami reformy systemu edukacji, od września 2010 r. dzieci z rocznika 2004 będą mogły uczęszczać do I klasy szkoły podstawowej lub odbywać roczne przygotowanie do szkoły w przedszkolu. Decyzję w tej sprawie podejmują rodzice.

10 stycznia 2010 roku odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
w związku z czym pieniądze w przedszkolnych skarbonkach zbieramy do 8 stycznia br. Informacja o wysokości zebranej kwoty będzie wywieszona na tablicy ogłoszeń. Dziękujemy za współpracę!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż od dnia 20 listopada 2009r. nasze przedszkole bierze udział w programie Kubusiowi Przyjaciele Natury. Informacje
o programie na stronie www.przyjacielenatury.kubus.pl. *Wypełnione ankiety
„Czy żyjesz ekologicznie?” prosimy wrzucać do pudełka ze znaczkiem programu wystawionego w szatni na półce*

Dnia 21 i 22 stycznia br. obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Terminy uroczystości grupowych zostaną wywieszone na tablicy ogłoszeń w najbliższym czasie.

Dnia 04 lutego br. w godzinach 10.00 – 12.00 w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy prowadzony przez zespół muzyczny. Koszt udziału w zabawie: 4zł (zbierane w grupach). Stroje karnawałowe swoim pociechom przygotowują Rodzice
we własnym zakresie.

Ferie zimowe w województwie śląskim w tym roku zaczynają się w drugiej połowie lutego, tzn. trwają od 15.02 do 28.02. Jak co roku, przypominamy, aby w czasie zabaw na śniegu zadbać o szczególne bezpieczeństwo naszych pociech!

Wszystkim Babciom i Dziadziusiom
składamy serdeczne życzenia:
zdrowia, szczęścia, pomyślności z okazji ich święta!