Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

WITAMY W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 2

W JAWORZNIE

Znalezione obrazy dla zapytania jesień rysunki

e-mail: przedszkole2@jaworzno.edu.pl

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 W JAWORZNIE

CZYNNE JEST OD 6.00 DO 16.00

• POSIŁKI W PRZEDSZKOLU:

ŚNIADANIE: 9.00

OBIAD: 12.00

PODWIECZOREK: 14.15

• Dzieci mogą być odbierane z przedszkola przez rodziców lub inne osoby pełnoletnie, upoważnione na piśmie. (formularze są  rozdawane w przedszkolu).

•  Dzieci schodzą się do przedszkola od godziny 6.00 do godziny 8.00.
  •  Od 8.00 do 13.00 jest realizowana podstawa programowa wychowania przedszkolnego (bezpłatnie).

Pozostałe godziny (6.00 - 8.00, 13.00 - 16.00) są płatne - 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

•  Wysokość dziennej stawki żwieniowej wynosi 6,00 zł, w tym: śniadanie 1,80zł, obiad 3,00 zł, podwieczorek 1,20 zł.
  •   Rodzice są zobowiązani do dostarczenia do Przedszkola, w terminie do 19-tego każdego miesiąca, potwierdzenia wpłaty odpłatności za świadczenia przedszkola.

• Dzieci uczęszczające do przedszkola powinny mieć obuwie zamienne (wygodne i bezpieczne). Do półeczki indywidualnej dziecka należy włożyć zamienne ubranie łącznie z bielizną (będzie ono przydatne w razie zachlapania, zabrudzenia itp.)
  • Dzieci z I grupy przynoszą do przedszkola piżamkę oraz kołderkę i poduszkę.