Jesteś tutaj: Start

ŚNIADANIE: 9.00

OBIAD: 12.00

PODWIECZOREK: 14.15

• Dzieci mogą być odbierane z przedszkola przez rodziców lub inne osoby pełnoletnie, upoważnione na piśmie. (formularze są  rozdawane w przedszkolu).

•  Dzieci schodzą się do przedszkola od godziny 6.00 do godziny 8.00.

•  Od 8.00 do 13.00 jest realizowana podstawa programowa wychowania przedszkolnego (bezpłatnie).

•  Pozostałe godziny (6.00 - 8.00, 13.00 - 16.00) są płatne - 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę, z wyjątkiem dzieci z rocznika 2011, dla których, wg nowego rozporządzenia MEN, pobyt w przedszkolu jest nieodpłatny (rodzice tych dzieci opłacają tylko wyżywienie dziecka).
  •  Wysokość dziennej stawki żwieniowej wynosi 6,00 zł, w tym: śniadanie 1,80zł, obiad 3,00 zł, podwieczorek 1,20 zł.

•  Rodzice są zobowiązani do dostarczenia do Przedszkola, w terminie do 19-tego każdego miesiąca, potwierdzenia wpłaty  odpłatności za świadczenia przedszkola.

• Dzieci uczęszczające do przedszkola powinny mieć obuwie zamienne (wygodne i bezpieczne). Do półeczki indywidualnej dziecka należy włożyć zamienne ubranie łącznie z bielizną (będzie ono przydatne w razie zachlapania, zabrudzenia itp.)

•  Dzieci z I grupy przynoszą do przedszkola piżamkę oraz kołderkę i poduszkę.